Problém? Ale jděte...


Radka ŽEMLIČKOVÁ - daňová poradkyně č. 938

Jsem účetní a daňový poradce v jedné osobě. Díky této kombinaci poskytuji komplexní služby klientům v takové podobě, aby se mohli plně věnovat svému podnikání a nezbytné papírování mohli odložit do škatulky "vyřízeno". Díky své dlouholeté praxi, se orientuji v poměrně velkém okruhu podnikatelských činností. 

 

 

 

 

 


STŘÍPKY z historie

Již během studia na SEŠ jsem byla přesvědčena, že v životě nebudu něco tak nudného a nezajímavého, jako je účetnictví, potřebovat.

To se změnilo v roce 1993, kdy jsem se dostala pod ruku kolegyni Majce Štrejbarové, jenž mně dovedla k myšlence, že nemusím být jen tuctovou kancelářskou myší, ale že se mohu stát výbornou účetní a navíc, že mně to bude i bavit. Probudila ve mně zájem o další sebevzdělávání a tak jsem koncem roku 1994 složila i zkoušky na daňového poradce.

Velké poděkování patří paní Lucii, jež mně vyhodila na dlažbu (únor 1995). Tímto činem mně donutila si ještě téhož dne zažádat o ŽL a začít podnikat. Zjistila jsem, že preciznost, ochota a slušné chování, je stále vyhledávaný artikl. 

 


Naši KLIENTI

Od r. 1995, tvoří moji klientelu společnosti s.r.o., akciové společnosti, příspěvkové organizace a OSVČ. Konkrétně se jedná o:

- obchodní a velkoobchodní společnosti

- realitní kanceláře

- reklamní agentury

- uměleckou agenturu

- IT společnosti

- kuchyňské studio

- stavební firmy

- drobné živnosti (klempíři, truhláři, pokrývači, instalatéři, malíři)

- autodopravu

- osoby podnikající podle autorského zákona

- speciální školství